Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

ZlatyErb 2008

  •     Dňa 25. 1. 2008 Obec Nitrianska Blatnica v spolupráci s firmou Webygroup spustila novú verziu webovej stránky obce www.nitrianskablatnica.sk, s ktorou sme sa tento rok po prvý krát zúčastnili 6. ročníka súťaže ZlatyErb.sk, ktorú vyhlasuje Únia miest Slovenska, občianske združenie eSlovensko a ďalší partneri pod záštitou predsedu vlády SR Róberta Fica a eurokomisára Jána Figeľa a získala 5. miesto v kategórii "Najlepšia stránka obcí" z 25 prihlásených obcí. Cenu osobne prevzal starosta obce Mgr. Michal Toman na slávnostnom Galavečere počas medzinárodnej konferencie ITAPA 2008, ktorá sa konala 18. novembra 2008 v Park Inn hotel Danube Bratislava za účasti ústavných činiteľov SR, významných slovenských a európskych osobností politického a spoločenského života a špičkových odborníkov v oblasti informačných technológií.
  • Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.
  • Do 6. ročníka súťaže sa prihlásilo 82 samospráv (4 samosprávne kraje, 53 miest a mestských častí a 25 obcí) so svojimi internetovými stránkami a elektronickými službami, ktoré hodnotilo 10 porotcov podľa 64 kritérií.

    www.zlatyerb.sk/rocnik2008.htm

 

Galavečer ITAPA 2008 - Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže ZlatyErb.sk 2008

Hlavná cena kategória  VUC

Hlavná cena kategória VÚC

Hlavná cena kategória Mestá a cena za bezbariérovú  stránku

Hlavná cena kategória Mestá a cena za bezbariérovú stránku

Hlavná cena kategória Obce

Hlavná cena kategória Obce

Hlavná cena za najlepšiu bezbariérovú stránku

Hlavná cena za najlepšiu bezbariérovú stránku


 
 
Kategória Mestá a MČ

Kategória Mestá a MČ

Kategória Obce

Kategória Obce

Kategória VÚC

Kategória VÚC

Zástupca MČ Karlova Ves preberá cenu spoločnosti Datalan

Zástupca MČ Karlova Ves preberá cenu spoločnosti Datalan


 
 
Dexia Grand Prix

Dexia Grand Prix


 
ÚvodÚvodná stránka