Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Základné informácie

Informácie o webovom sídle


Vitajte na oficiálnej webovej stránke obce Nitrianska Blatnica. Toto webové sídlo - www.nitrianskablatnica.sk - vlastní a spravuje Obec Nitrianska Blatnica.


Stránka bola spustená do prevádzky v marci 2007 a je spravovaná pomocou redakčného systému. V decembri 2009 bol uskutočnený prechod na novšiu verziu redakčného systému, vďaka ktorému stránka spĺňa pravidlá prístupnosti a štandardy platné s novou legislatívou. Od januára 2010 je táto stránka dopĺňaná v súlade s platnou legislatívou, podľa pravidiel prístupnosti webového sídla podľa prílohy č. 1 Výnosu o štandardoch pre IS VS (účinnosť 1.10.2008, vydaný vo Finančnom spravodajcovi MF SR č. 9/2008).


Naďalej sa snažíme vylepšovať naše podstránky, avšak ich prerobenie si vyžaduje čas, vzhľadom na bohatý obsah webového sídla Obce Nitrianska Blatnica. Ospravedlňujeme sa dotknutým občanom za problémy pri prezeraní stránok a budeme sa neustále snažiť o zlepšenie a spokojnosť návštevníkov nášho webového sídla. V prípade potreby neváhajte kontaktovať správcu webového sídla na adrese: webmaster@nitrianskablatnica.sk .

 

Správca a vlastník obsahu

Obec Nitrianska Blatnica
Nitrianska Blatnica 6
956 05 Nitrianska Blatnica
IČO: 00310824

 

Technický prevádzkovateľ

WEBYGROUP s.r.o.
Obrancov mieru 1856/60
Poštová adresa Nižovec 8936/2A
960 01 Zvolen
www.webygroup.sk


 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka