Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Február 2008

02.02.2008 - 3. Poľovnícky ples

Plesová sezóna nenechala nečinných ani poľovníkov PZ Nitrianska Blatnica. Už tradičný poľovnícky ples v poradí 3. sa konal v sobotu 02.02.2008 v miestnom kultúrnom dome. Do dobre vykúrenej a vyzdobenej sály sa prišli zabaviť ľudia nielen z našej, ale i z okolitých obcí. Hudba hrala do tanca i na počúvanie a pri konzumácii chutnej večere z jeleniny, ako aj poľovníckeho guláša z diviaka a srnčieho, pokračovala zábava v plnom prúde až do bieleho rána. Biele, či červe-né víno umocnilo vzrušenie pri žrebovaní bohatej tomboly.
Ostatní členovia si zodpovedne plnili určené úlohy vo výčape, príprave a výdaji stravy, predaja lístkov do tomboly, vítania hostí a pod. tak, aby sa návštevníci plesu cítili čo najlepšie.

 

3. Poľovnícky ples    3. Poľovnícky ples   3. Poľovnícky ples

 

3. Poľovnícky ples    3. Poľovnícky ples    3. Poľovnícky ples

 

 

 

23.02.2008 - divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna".

Sobotný podvečer patril Radošinskému divadelnému súboru HLAVINA, ktorý sa predstavil hrou Stanislava Štepku "Kúpeľná sezóna". Táto hra má podtitul naivné obrázky zo slovenského kúpeľného malomesta z tridsiatych rokov dvadsiateho storočia. Dej sa síce odohráva v tridsiatych rokoch minulého storočia, určite však nie je neaktuálny. Hra mala premiéru v Radošinskom naivnom divadle 20. októbra 1980. Kúpeľná sezóna je už ôsmy titul ktorý vzišiel zo spolupráce so samotným autorom a zároveň najslávnejším Radošinčanom Stanislavom Štepkom.
Toto divadelné predstavenie bolo hodnotným kultúrnym zážitkom pre všetkých zúčastnených.

 

Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"  Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"  Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"

 

Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"  Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"  Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"

 

Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"  Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"  Divadelné predstavenie "Kúpeľná sezóna"

 


   

 

   

 

   

 

 
ÚvodÚvodná stránka